Labineca, Chorvatsko, Střední Dalmácie, Gradac, 4.5.2018, All inclusive
Číslo zájezdu: 131665685

Labineca

Chorvatsko » Střední Dalmácie » Gradac

, Hotel starstarstar

Načítám ...
LM


Labineca

Termín:

4.5.2018 - 13.5.2018
Další termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

10 dní

Doprava:

autobus  -24 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
11 130 Kč ()Kategorie hotelu: ***+
Ubytování
hotel: Comfort – 2lůžk. pokoje s možností přistýlky nebo family pokoje na mořskou stranu, SAT/TV, minibar, telefon, koupelna/WC, fén, balkon, AC. Standard fam. – 2lůžk. pokoje s možností přist. nebo 2lůžk. pokoj s možností přistýlek – rodinný pokoj, s obyt. místn. s gaučem vhodným pro 2 malé děti, koupelna/WC, SAT/TV, telefon, AC, balkon. V depand. doporučujeme přikoupit mořskou stranu. Premier – 2lůžk. pokoje s možností přistýlky, koupelna/WC, fén, SAT/TV, telefon, balkon, AC. Pokoje premier family se 2 ložn. a obýv. pokojem s gaučem pro 2–5 os. stejně vybavené jako 2lůžk. pokoj. Pokoje Comfort a Premier mají přímý výhled na moře.
Poloha
v západní části Gradacu, hotel a depandance, přímo u oblázkové pozvolné pláže. Přístup na pláž po schodech.
Destinace
Chorvatsko
Hotel
Hotel a depandance Labineca
Doporučení
Výhodný poměr mezi kvalitou a cenou, hotel přímo na pláži, bohatý program zahrnující služby all inclusive.
Obsazení
X–XXxxx
Země
Střední Dalmácie
Poznámka


Vybavení
recepce, restaurace, směnárna, bar, kavárna, sladkovodní bazén, sauna, suvenýry, bankomat, krytý bazén (pouze mimo sezonu). Typy pokojů: Comfort, Premier a Standard. Komfortní pokoje jsou umístěny v hlavní budově. Premier jsou 50 m od hl. budovy, v dalmatských 2patrových vilách. Standardní se nachází 50 m za budovou hotelu.
Stravování
all inclusive
Pro děti
bazén, animační program, minidisco.
All Inclusive
plná penze formou bufetu, 1× týdně dalmatská večeře, nápoje k jídlu a u bazénu 10.00-23.00 h. (místní alko a nealko), káva s koláči 16.00-17.00 hod., noční občerst. 22.00-22.30 h., animace, šipky, kulečník, kuželky, basketbal, volejbal, 2x týdně živá hudba. Začíná se večeří, končí obědem.
Služby za poplatek
trezor na recepci 3 EUR/den, postýlka 5 EUR/den, parking 5 EUR/den - omezený počet, lednička 5 EUR/den.
Internet
WiFi zdarma, internet. koutek za přípl.
Pořadatelem tohoto zájezdu je FIRO-tour a.s., IČ 27869237.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK