Villaggia Danubio a Olympia - Itálie - Adriatická riviéra - Bibione

Villaggia Danubio a Olympia

Itálie » Adriatická riviéra » Bibione

, Apartmány starstarstarVillaggia Danubio a Olympia

Počet termínů:

6 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Bibione - transparent 30°C


Popis
Oblíbené apartmány v řadových vilkách nebo ve čtyřpodlažní budově Achille-Ulisse s vyhrazeným parkovacím místem. Apartmány jsou umístěny v rozsáhlém parku v klidné části Bibione se spoustou zeleně. Vzdálenost od pláže je 900 m. V areálu je několik bazénů s brouzdališti pro děti.
Ubytování
Bilo B-4 - klimatizovaný apartmán: obývací kuchyň s rozkládacím gaučem pro jednu osobu, ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, koupelna, balkon.

Bilo B-6: klimatizovaný apartmán, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí a palandou, kuchyňský kout, koupelna, balkon. V bytě je pračka.

Trilo C-6: klimatizovaný apartmán ve čtyřpodlažní budově Achille/Ulisse - obývací kuchyň s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí, ložnice se palandou, koupelna, balkon.

Trilo C1-6: klimatizovaný poschoďový apartmán: v přízemí - obývací kuchyň s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna, terasa a zahrádka, první patro - ložnice s manželskou postelí, koupelna.

Trilo C2-6 - klimatizovaný apartmán v přízemí - obývací kuchyň s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 samostatnými lůžky, 2 koupelny, terasa a velká zahrada.

Quadrilo D-7- poschoďový klimatizovaný apartmán: v přízemí - obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s 1 postelí, terasa s barbeque, v 1.patře - ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna.
Poloha
Villagia Danubio a Olympia leží 900 metrů od pláže a cca 500 metrů od centra (večerní pěší zóny).
Vzdálenosti
Vzdálenosti z ČR: Bibione - Praha 760 km Bibione - Brno 675 km.
Trasy: Praha, České Budějovice, Dolní Dvořiště CZ/A, Linz, Salzburg, Villach, Tarvisio A/I, Udine, dálniční sjezd Latisana, Bibione (od Linze po Latisanu vede cesta po dálnici)
Brno, Mikulov CZ/A, Vídeň, Graz, Klagenfurt Villach, Tarvisio A/I, Udine, dálniční sjezd Latisana, Bibione
Vybavení a služby
Vybavenost a služby: Apartmány s televizí a mikrovlnnou troubou, vlastním parkovacím stáním, 2 bazény s brouzdališti, místní shuttle bus zdarma - jezdí každou půlhodinu na pláž. Apartmány s klimatizací.
Stravování
Vlastní.
Doprava
Vlastní nebo busem za příplatek 1.990 Kč/dosp.os., resp. 1.790 Kč/dítě do 11 let včetně. Ohledně svozů z Vašeho bydliště se dále informujte.
Cena zahrnuje
Pronájem apartmánu na 7 nocí. Všechny spotřeby (voda, elektřina, plyn). Plážový servis - slunečník s plážovým lehátkem a křeslem. Spaghetti Party - večerní party v zahradě s konzumací špaget, vína a nealko pití s hudbou a tancem - vše zdarma pro všechny ubytované v apartmánu.
Cena nezahrnuje
Závěrečný úklid (pokud si klient neuklidí sám). Cena za úklid se odvíjí od velikosti apartmánu od cca 30 Euro do 55 Euro za apartmán. Pobytová taxa, cca 0,5 Euro/den pro dospělou osobu, která se platí na místě. Možnost zapůjčení ložního prádla za 8 Euro/osoba a ručníků za 7 Euro/osoba.
Slevy
Všichni klienti mají slevu 30% na Green Fee golfového hřiště mezi Bibione a Lignanem.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...