Měli jste problém s letem?

Cestovní agentura KLÁRA ve spolupráci se společností Click2Claim vám nabízí možnost zdarma si prověřit, zda máte na tento druh finanční kompenzace nárok.

V krátké době se dozvíte, zda je váš nárok oprávněný. Pokud ano, lze prostřednictvím Click2claim a našeho partnera Click2Claim podat žádost o odškodnění.

Click2Claim se profesionálně zabývá vymáháním kompenzací od leteckých společností a společně s naší cestovní kanceláří pomůže i vám.MĚLI JSTE PROBLÉM S VAŠÍM LETEM? ZDARMA PRO VÁS OVĚŘÍME MOŽNOST FINANČNÍHO ODŠKODNĚNÍ.36 měsíců zpětně pro vás prověříme možnost nároku na finanční kompenzaci za:

 

  • zpožděný let (3hod. a více)

  • Zrušený let

  • Přesměrování letu

  • Odepření nástupu na palubu

  • Zmeškáni návazného letuDle evropské legislativy máte v určitých případech nárok na kompenzaci ve výši 250 - 600 EUR v závislosti na délce letu. Povinnost odškodnění se vztahuje i na charterové lety.

Příklad:Česká rodina (2 dospělí a 2 děti) měla podle cestovních pokynů odletět z Hurghady v Egyptě charterovou linkou v 01:05. Letadlo mělo technickou závadu. Čekání na náhradní letoun způsobilo výsledné zpoždění 4,5 hodiny. I když podle podmínek cestovní smlouvy je první a poslední den zájezdu určen k přepravě, letecký dopravce nedodržel letový řád pro tuto charterovou linku a cestující mohou uplatnili v souladu s Nařízením (ES) 261/2004 nárok na odškodnění ve výši 1600 EUR.

Pokud jste měli na svém letu problém s výrazným zpožděním, zrušením či přesměrováním letu, stačí pouze vyplnit formulář.PODAT ŽÁDOST