Jak rezervovat

JAK VYHLEDAT ZÁJEZD?

Pomocí vyhledávače, který je umístěn na úvodní straně, si vyberete zájezd, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Pokud máte zájem vyhledat pouze zájezdy "last minute", označíte políčko v dolní části vyhledávače. Kliknete na požadovaný termín a poté na nezávaznou objednávku, kde, prosím, vyplňte informativní formulář. Ten slouží pro naše potřeby, abychom Vás mohli kontaktovat a sdělit Vám, zda je daný termín volný. Pokud nám napíšete Vaše podrobnější požadavky, budeme Vám moci, v případě obsazení Vámi vybrané dovolené, nabídnout zájezd podobný. Pokud budete s námi komunikovat telefonicky, pro rychlejší orientaci uvádějte číslo zájezdu, které se červeně zobrazuje v pravém horním rohu.

 

JAK DÁL?

Zájezd Vám zarezervujeme. Doba platnosti rezervace je maximálně 1 týden,

u zájezdů typu "last minute" to může být i pouze několik hodin. Proto na základě našich zkušeností nejrychlejší vyřízení objednávky probíhá mailem. Zašleme Vám cestovní smlouvu s rozpisem všech částek a celkovou cenou. Pak vyplníte údaje všech účastníků zájezdu, smlouvu podepíšete a pošlete nám ji mailem zpět. Pokud budete mít čas zajít do naší cestovní agentury, rádi za Vás cestovní smlouvu vypíšeme.

 

JAK ZAPLATIT ZÁJEZD?

Platbu za zájezd je možno provést několika způsoby.

První a asi nejrychlejší je vložení peněz přímo na náš účet u ČSOB. Tento způsob je využíván hlavně při platbě zájezdů typu "last minute".

V jiných případech je možné převést peníze z účtu na účet. V tomto případě je nutné nám zaslat doklad o tom, že peníze byly z Vašeho účtu odeslány.

Platbu můžete také provést hotově v naší cestovní agentuře, nebo nám ji poslat poštovní poukázkou.

Samozřejmě pokud budete potřebovat pro zaměstnavatele,...fakturu, rádi Vám ji vystavíme.

Pokud je do data a hodiny rezervace složena záloha (v případě zájezdů typu "last minute" celá částka), stává se rezervace závaznou a podléhá stornovacím podmínkám příslušné cestovní kanceláře. Ty najdete ve Všeobecných podmínkách, které Vám budou zaslány spolu s cestovní smlouvou.

 

CO NAKONEC ?

Po obdržení všech dohodnutých plateb Vám asi týden před odjezdem budou zaslány pokyny k odjezdu.

 

A PAK NEZBÝVÁ NEŽ VÁM POPŘÁT DOVOLENOU PLNOU SLUNÍČKA, PŘÍJEMNÝCH ZÁŽITKŮ A ZAJÍMAVÝCH SETKÁNÍ!!!